Navigace

Obsah

Příprava tříd pro žáky 1. stupně

Typ: ostatní
Milí rodiče, často se na nás obracíte s otázkou, proč tvoříme pouze desetičlenné skupiny, když manuál MŠMT hovoří o patnáctičlenných skupinách. Je to tím, že velikost našich tříd nám zkrátka při dodržení hygienických podmínek neumožňuje sestavit větší skupiny, protože ve třídách nemůžeme vytvořit více pracovních míst. I pro nás by bylo daleko jednodušší tvořit skupiny s maximálním možným počtem žáků, ušetřilo by nám to spoustu starostí, problémů a vysvětlování, děti by spíše mohly být se svou třídní učitelkou a nemuseli bychom je dělit do skupin. Přikládám Vám fotografie třídy, kde jsme již rozmístili stoly a lavice v souladu s hygienickými požadavky stanovenými manuálem.

Vytvořeno: 17. 5. 2020
Poslední aktualizace: 17. 5. 2020 18:50
Autor: Hana Burdová