Upozorňujeme zákonné zástupce, že žáci s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.

Žákům s přetrvávajícími příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel), je umožněn vstup do školy pouze v případě, prokáže-li, že netrpí infekční nemocí.

Prosba

Prosíme zákonné zástupce, aby chápali, že při současné epidemiologické situaci je zbytečné učitelům telefonovat a obracet se na ně s dotazy, zda mají při výskytu zdravotních obtíží poslat dítě ráno do školy či ne. Učitelé nejsou lékaři a nemohou o tom rozhodovat.

dmSoftware

Dotazy ohledně přístupu a fungování aplikace dmSoftware (včetně případné ztráty přístupových údajů či hesel) směřujte na e-mail pana učitele Ing. Ivana Bechného: bechny.ivan@zsliptal.cz.

ZMĚNA!

Upozornění pro zákonné zástupce žáků 1. - 3. třídy

Plavecká výuka žáků 2. a 3. třídy bude zahájena ve středu 23. září 2020.

Upozorňujeme, že i v Městských lázních Vsetín platí povinnost nosit roušku. Tato povinnost neplatí v bazénové hale a během sprchování.

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci byl zrušen předplavecký výcvik žáků 1. třídy.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY:

Péče o roušky

V příloze najdete informace Krajské hygienické stanice Zlínského kraje k péči o roušky.

Mimořádné opatření MZ ČR k 10. 9. 2020

V příloze najdete znění Mimořádného opatření MZ ČR k nošení roušek s účinností od 10. září 2020.

31.08.2020

Organizace prvního školního týdne

V příloze naleznete organizaci pracovních dní v průběhu prvního školního týdne včetně časů ukončení jednotlivých tříd.

26.08.2020

Zahájení školního roku 2020/2021

V příloze najdete informace k zahájení nového školního roku.